Bu İçeriği Paylaş
21 Aralık 2013 Cumartesi

MHP'de devrim gibi değişim!..

MHP'de devrim gibi değişim!..


MHP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin tarafından yapılan açıklamanın ardından Silifke MHP İlçe Başkanlığı görevine son verilen Özer Özel'in yerine geçmiş dönemlerde de İlçe Başkanlığı yapan Elektrik Mühendisi Osman Oğuz atandı. Devir teslim töreninde konuşan Özer Özel, "Partim içi çalışmayı sürdüreceğim" dedi.

Silifke/Sesimiz

MHP Silifke İlçe Teşkilatı, partililerinde katılımıyla bir basın toplantısı düzenledi. Özer Özel'in başkanlığı teslim ettiği toplantıda, konuşan Osman Oğuz, şunları söyledi:

“Parti tüzüğümüzün 52'nci ve 54'üncü maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden, Anamur, Akdeniz, Mezitli, Toroslar, Silifke, Tarsus ilçe ve Yalova Merkez ilçe teşkilatlarında, Merkez Yönetim Kurulunun (MYK) verdiği yetkiye dayanarak, Başkanlık Divanı tarafından tüzüğün 34'üncü maddesine göre görev değişikliği yapıldı.

Bu bir bayrak yarışı olup görevi ben ve yeni ekibimiz teslim aldı. Görevi sonlandırılan partililerimize, başkanımız Özer Özel ve ekibine hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, başarılı çalışmalara imza atacağız”dedi.

Özer Özel'de kendisine ihtiyaç duyulduğu her anda partililerin ve yeni yönetiminde yanında olacağını belirterek, “Partimizi bugüne kadar gerek ilde gerekse ilçemizde en güzel şekilde temsil ederek, başarılı olmasını sağladık. O gün nasıl bir azimle çalışıp hareket ettiysek, bugünde partimiz için aynı birlik ve beraberlik içerisinde ve azimle çalışacağımı belirtmek isterim. Ben, bana verilen bu görev sürecinde yanımda olan ve çalışmalarımıza destek veren İlçe yönetim kurulu üyelerime, İl Genel Meclis üyelerime, Kadın Kollarımıza, belediye meclis üyelerime, Belediye Başkanlarıma ve partililerime, yürekten teşekkür ediyorum. Yeni görevi devir alan Başkanımız Osman Oğuz ve ekibine hayırlı uğurlu olmasını temeni eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Kadın Kolları Başkanı Dr. Nesrin Esin de, Özer Özel'e teşekkür ederek, iki yılı aşkın sürede çok iyi bir çalışma yaptıklarını, bu çalışmalarda kedilerine çok yardımcı olduğunu dile getirerek, "Partimizin yeniden yerel iktidarını sağlamak ve ülke genelinde iktadıra gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mart ayında yapılacak seçimlerde Mersin Büyükşehir  ve Silifke ile tüm ilçeleri kazanan bir MHP için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan görev değişikliğinde Başkanlığa Osman Oğuz, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Mehmet Köklü, Zeynettin Araycı, Remzi Meydan, Ziynet Yılmaz, Ahmet İyidoğan, İsmail Çelik, Hayriye Özdemir, Mustafa Evren, Ali Uçar, Serdal Gezer, Özay Doğru,  Koray Çelik, Murat Kaya, Muharrem Kızar, Ali Yapalak, Bayram Mütiş, Durmuş Ali Yüce, Osman Yapalak, Hülami Yüksel, İlker Yıldırım, Mehmet Gündüz, Hasan Uysal, Sadık Oğuz, Ramazan Alptekin, Helim Yapalak, Mehmet Yıldırım, Ramazan Kale, Adnan Büyükgüzel, Kudret Aşık, Özcan Kulak, Servet Altınok, Mesut Çırak, Selahattin Tok, Mesut Albay, Galip Kasapoğlu, Mustafa Çelik, Hacı Filli, Nevzat Kıcalı, Nuray Taştan, Fatih Uysal, Sadi Us, Ahmet Güven, Emre Esen, Derviş Kılınç, Mustafa Eski, Bayram Çırak ve Nihat Tokdil'in getirildi.

 
Bu içerik 781 defa okundu.
 
İlgili diğer içerikler
En Çok Okunanlar
Kediler öldürülüyor mu? Kediler öldürülüyor mu?.. Kediler öldürülüyor mu?..
0 yorum Güncel - 02.09.2014
Eğitimcilerden ortak açıklama Eğitimcilerden ortak açıklama.. Eğitimcilerden ortak açıklama..
0 yorum Güncel - 28.08.2014
Şandır, Şandır, "AKP Hükümetleri ayrımcılık.. Şandır, "AKP Hükümetleri ayrımcılık yapmıştır"..
0 yorum Güncel - 28.08.2014
 
En Çok Puanlananlar
Kediler öldürülüyor mu? Kediler öldürülüyor mu?.. Kediler öldürülüyor mu?..
0 yorum Güncel - 02.09.2014
Eğitimcilerden ortak açıklama Eğitimcilerden ortak açıklama.. Eğitimcilerden ortak açıklama..
0 yorum Güncel - 28.08.2014
Şandır, Şandır, "AKP Hükümetleri ayrımcılık.. Şandır, "AKP Hükümetleri ayrımcılık yapmıştır"..
0 yorum Güncel - 28.08.2014
Üye Bilgi